"ივანიშვილის სანქციების ქვეშ აღმოჩენის არანაირი ობიექტური საფუძველი არ არსებობს... ოპოზიცია და ხელისუფლება ერთმანეთს აგიჟებენ და ჩვენც საგიჟეთში გვაცხოვრებენ" - ხუხაშვილი
ექსპერტი გია ხუხაშვილი "ფეისბუქის" პირად გვერდზე ბიძინა ივანიშვილის შესაძლო საქნცირების თემას ეხმაურება.
"ჩვენს ხელთ არსებული ინფორმაციის საფუძველზე, ივანიშვილის სანქციების ქვეშ აღმოჩენის არანაირი ობიექტური საფუძველი არ არსებობს. შესაბამისად, ოპოზიციის მხრიდან ამ მიმართულებით მხარდამჭერებში ცრუ იმედების შექმნა დიდი იმედგაცრუებით დასრულდება. ოპოზიციის ქრონიკული პრობლემაა მოკლევადიანი შედეგის მიღების მიზნით, გრძელვადიანი თვითდაზიანების მიყენება. აქ საოცარი სხვა რამეა, თვითონ ხელისუფალმა რომ დაიჯერა ეს შეთქმულების თეორია და ბანალური საბანკო ტრანზაქციების ომის და მშვიდობის თემასთან დაკავშირების პარანოიდალური კამპანია წამოიწყო. მოკლედ, ერთმანეთს აგიჟებენ, გიჟდებიან და ჩვენც საგიჟეთში გვაცხოვრებენ…" - წერს ხუხაშვილი.
იხილეთ ასევე;
ივანიშვილის ჭორვილის სახლი მოქცეულა სანქციების ქვეშ, აგრეთვე მისი ფულით შემოსილი ჯარისა და პოლიციის ტანსაცმელი.
"მელას თავის მახრჩობელა უყვარდაო"! რამ შეგაყვარათ ეს რუსი ოლიგარქები,თქვენ მართლა "კიიკუებო". რუსეთი იყო,არის და იქნება საქართველოს #1 მტერი!