"მიჰაუსში“ 200 ლარი უდრის 1 ლარს - და თქვენ რამდენს იხდით 200 ლარის პროდუქციაში?
„მიჰაუსმა“ ცოტა ხნის წინ დაუჯერებელი ახალი წელი დააანონსა და ის უკვე დაიწყო. ამიერკავკასიაში ყველაზე დიდ სამშენებლო და სარემონტო მასალების ჰიპერმარკეტში წარმოუდგენელი საჩუქრები და მრავალფეროვან პროდუქციაზე 83%-მდე ფასდაკლება გელოდებათ. სხვადასხვა აქცია და შეთავაზება 31 დეკემბრის ჩათვლით გაგრძელდება. ამ ყველაფრის კულმინაცია კი 30-31 დეკემბერს არის დაგეგმილი. ორი დღის განმავლობაში „მიჰაუსში“ 200 ლარის ღირებულების პროდუქციას 1 ლარად შეიძენთ.
და მაინც, რა საჩუქრები გელოდებათ „მიჰაუსში“?
• მხოლოდ 24 დეკემბერს, პირველი 10 მომხმარებელი, რომელიც მინიმუმ 150 ლარიან შენაძენს გააკეთებს, მიიღებს 200 ლარიან ვაუჩერს საჩუქრად.
• 24, 25, 26 დეკემბერს „მიჰაუსი“ უსაჩუქროდ არავის დატოვებს. ყველა, ვინც მინიმუმ 300 ლარიან შენაძენს გააკეთებს, აუცილებლად მიიღებს სიმბოლურ საჩუქარს სასაჩუქრე სტენდიდან.
• 24, 25, 26 დეკემბერს ყოველი მეასე და მეხუთასე მომხმარებელი განსაკუთრებულ საჩუქრებს მიიღებს.
• მომხმარებელი, რომელიც 21 დეკემბრიდან 31 დეკემბრის ჩათვლით დახარჯავს ყველაზე მეტს „მიჰაუსში“, 3 000 ლარიან ვაუჩერს მიიღებს საჩუქრად.
• წლის ბოლო ორი დღე 30 და 31 დეკემბერი კი ზღაპრულად დაუჯერებელი საჩუქრების დღეა. პირველი 5-5 მომხმარებელი 30 და 31 დეკემბერს, ვინც სალაროსთან მოვა შენაძენით, 200 ლარის ღირებულების პროდუქციაში გადაიხდის მხოლოდ სიმბოლურ 1 ლარს.
ამიერკავკასიაში ყველაზე დიდი სამშენებლო და სარემონტო მასალების ჰიპერმარკეტი მიჰაუსი განთავსებულია 12 000 კვადრატულ მეტრზე. ჰიპერმარკეტში დაგხვდებათ 60 000-მდე დასახელების პროდუქტი, რომელიც დაყოფილია 11 კატეგორიად, რათა მომხმარებელს პროდუქციის შერჩევა გაუმარტივდეს. ორმხრივი პარკინგი და პლანშეტური სისტემა კი შოპინგის პროცესს კიდევ უფრო კომფორტულს ხდის.