"გადადგომის შესაძლებლობას განვიხილავდი, მაგრამ არ განმიცხადებია, ჩემთვის ვფიქრობდი" - თენგიზ ცერცვაძე
ყველა ადამიანს შეიძლება დაუდგეს მომენტი, როდესაც ჩათვლის, რომ ხომ არ სჯობს, გადადგეს, - ამის შესახებ ინფექციური საავადმყოფოს დირექტორმა თენგიზ ცერცვაძემ ჟურნალისტებს განუცხადა.
როგორც ის აცხადებს, თანამდებობის დატოვებაზე ფიქრობდა, თუმცა ამის შესახებ არსად განუცხადებია.
„მე არცერთხელ არ განმიცხადებია, რომ გადადგომას ვაპირებდი. ასეთი რამ მე არ მითქვამს. ჩემთვის ასეთ შესაძლებლობას განვიხილავდი, მაგრამ ეს არ განმიცხადებია, ჩემთვის ვფიქრობდი, რა სჯობდა - გადავმდგარიყავი, თუ გამეგრძელებინა საქმიანობა“,- განაცხადა ცერცვაძემ.
ამასთან, როგორც ის აღნიშნავს, პრემიერ-მინისტრთან გადადგომის საკითხზე არ უსაუბრია.
„პრემიერ-მინისტრთან ამ თემაზე საუბარი არ მქონია, არაიშვიათად გვიწევს შეხვედრები პრემიერთან, თუმცა ჩვენ ვსაუბრობთ მხოლოდ დაავადების მართვის ოპტიმიზაციაზე. არცერთხელ ჩემი გადადგომის საკითხი პრემიერამდე არ მიმიტანია და არც მას არ უსაუბრია“,- განაცხადა ცერცვაძემ.
FEOLA
ნუ ჭმუჭნი თუ კაცი ხარ რაა!!!
აჭარაში მოხუცთა სახლისა და თავშესაფრის 29 ბენეფიციარი კორონავირუსისგან გამოჯანმრთელდა
"არც ერთი ქმედება არ განგვიხორციელებია კანონის საწინააღმდეგოდ - ძალიან უცხოა ბრალდება, რაც წაგვიყენეს" - ნატალია ილიჩოვა