ლაგოდეხში დააკავეს 27 წლის მამაკაცი, რომელმაც გუშინ 43 წლის თანასოფლელი დაჭრა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს კახეთის პოლიციის დეპარტამენტის თანამშრომლებმა ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტში მომხდარი დაჭრის ფაქტი გახსნეს. შინაგან საქმეთა სამინისტროს ინფორმაციით, განზრახ მკვლელობის მცდელობის ბრალდებით დაკავებულია 1 პირი - 1993 წელს დაბადებული მ.ხ.
უწყების ცნობით, დანაშაული 7-დან 15 წლამდე თავისუფლების აღკვეთას ითვალისწინებს.
„გამოძიებით დადგინდა, რომ ბრალდებულმა თანასოფლელს - 1977 წელს დაბადებულ ა.უ.-ს, სადღესასწაულო სუფრაზე დაწყებული ურთიერთშელაპარაკების შემდეგ, გულმკერდის არეში ცივი იარაღით დაზიანებები მიაყენა და მიიმალა. დაჭრილი გადაყვანილია საავადმყოფოში და შესაბამისი მკურნალობა უტარდება.
პოლიციამ ბრალდებული მომხდარიდან რამდენიმე საათში, ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე დააკავა. ნივთმტკიცების სახით ამოღებულია დანაშაულის ჩადენის იარაღი - დანა.
დაკავებული ჩადენილ დანაშაულს აღიარებს. განზრახ მკვლელობის მცდელობის ფაქტზე გამოძიება საქართველოს სსკ-ის 19-108-ე მუხლით მიმდინარეობს ”, - აღნიშნულია შსს-ს მიერ გავრცელებულ ინფორმაციაში.
43 თანასოფლელი არ დაუჭრია, 43 წლის თანასოფლელი დაჭრა.
რა გიშლით ხელს წერა –კითხვა რომ ისწავლოთ, სათაურში ისე ჩანს რომ მამაკაცმა 47 ადამიანი დაჭრა, დაფიქრდით ხოლმე და მერე ისე დაწერეთ
"ბევრი ვიფიქრე, რამ გამოიწვია მისი გაციება. მივედი დასკვნამდე, რომ სხვა მამაკაცი არაფერ შუაში იყო" - თამარ ბაჩალიაშვილის ყოფილი შეყვარებულის ჩვენების ექსკლუზიური დეტალები