"ჩემი ძიძები მძარცველები აღმოჩნდნენ" - რა შეემთხვა სალომე ღვინიაშვილს ინგლისში
გადაცემა "პრაიმ-შოუში", რომელიც ბულინგის თემას ეხებოდა, ისაუბრეს ძიძების მხრიდან გამოვლენილ ძალადობაზეც და წამყვანმა და მოდელმა სალომე ღვინიაშვილმა საინტერესო ამბავი გაიხსენა არც ისე შორეული წარსულიდან:
- ვფიქრობ, ყველაზე მნიშვნელოვანი მშობლისთვის არის ძიძა. ჩვენს საყვარელ ადამიანებს ვუტოვებთ მათ სახლში. მე ნამდვილად გამიმართლა, რისთვისაც ძალიან დიდი მადლობა მინდა ვუთხრა მათ. თუმცა სანამ გამიმართლებდა, მქონდა ძალიან ცუდი გამოცდილება.
ინგლისში ცხოვრების პერიოდში გვყავდა ორი ქართველი ძიძა. მაშინ ჩემი უმცროსი შვილი ნიტა იყო სულ რაღაც ხუთი თვის. მე და ზურა გავემგზავრეთ რამდენიმე დღით სხვა ქვეყანაში დასასვენებლად.
მოულოდნელად ჩვენმა მეგობარმა დაგვირეკა, რომ ჩვენი ძიძები დააკავეს ქურდობაზე. მაღაზიიდან მოუპარავთ რაღაცეები. განაგრძეთ კითხვა
ინგლისში ცხოვრების პერიოდში გვყავდა ორი ქართველი ძიძა. მაშინ ჩემი უმცროსი შვილი ნიტა იყო სულ რაღაც ხუთი თვის. მე და ზურა გავემგზავრეთ რამდენიმე დღით სხვა ქვეყანაში დასასვენებლად.
მოულოდნელად ჩვენმა მეგობარმა დაგვირეკა, რომ ჩვენი ძიძები დააკავეს ქურდობაზე. მაღაზიიდან მოუპარავთ რაღაცეები. განაგრძეთ კითხვა
მე ვარ მუსიკალური პროვოკატორი და მგონია, რომ რეიტინგს სწორედ ეს "წერს“ - მარინა ბერიძე "მხოლოდ ქართულსა" და მის კონკურსანტებზე
"დიდი ბრძოლა იქნება" - "მასტერშეფის" ფინალში მოვლენები მოულოდნელად განვითარდება
„ქართული ბრენდის დღე 2019“ _ ბრენდ-პერსონა ვაჟა აზარაშვილი - 26 დეკემბერს ,,ბილთმორ თბილისში“ ნაციონალური ბრენდების დაჯილდოება გაიმართა