"ეს არის ძალიან ემოციური მომენტი ჩემს ცხოვრებაში" - ვიქტორ სანიკიძე საქართველოს საკალათბურთო ნაკრებს ტოვებს
ვიქტორ სანიკიძე საქართველოს კალათბურთის ეროვნულ ნაკრებს ტოვებს. აღნიშნულთან დაკავშირებით სანიკიძე "ფეისბუქზე" ემოციურ პოსტს აქვეყნებს, სადაც ქართველ გულშემატკივარს მადლობას უხდის.
"ეს არის ძალიან ემოციური მომენტი ჩემს ცხოვრებაში ...
ყველაზე დიდი სიმდიდრე, ყველაზე ძვირფასი და ფასდაუდებელი რაც მე მერგო წილად, არის ქართველი ხალხის სიყვარული, გულშემატკივრის თანადგომა, რომელთა მხარდაჭერასაც ვგრძნობდი ყოველ ფეხის ნაბიჯზე, თითოეულ გამართულ მატჩზე .. ეროვნულ ნაკრებში გატარებული წლები არის ოქროს წლები, ამისთვის დიდი მადლობა ჩემს ბიჭებს, ჩემს ძმებს, ვისთან ერთადაც ბევრი სირთულე გადამილახავს და რაც ყველაზე მთავარია ძალიან ბევრი ბედნიერი წუთი მქონია, მე თქვენთან ერთად გავიმარჯვე ამ ცხოვრებაში.
კალათბური იყო, არის და იქნება ჩემი ნაწილი, მინდა პირობა მოგცეთ, რომ სადაც არ უნდა ვიყო, რასაც არ უნდა ვაკეთებდე, ყოველთის ვიქნები საქართველოს ეროვნული ნაკრების ნომერ პირველი გულშემატკვარი
დგეიდან მეც თქენსავით ვიჯდები ტრიბუნებზე და ისევე ვუგულშემატკივრებ ჩვენ ნაკრებს როგორც ეს წლებია თქვენ აკეთებთ, რადგან ზუსტად ვიცი რამდენს ნიშნავს ეს თითოეული ქართველი სპორცმენისთვის ...
მინდა წარმატება ვუსურვო მომავალ თაობას.
დიდი მადლობა ყველას ვისაც კალათბურთი და საქართველო უყვარს !" - წერს სანიკიძე.
რამდენიმე დღი წინ საქართველოს საკალათბურთო ნაკრები დატოვა ასევე ნაკრების კაპიტანმა ზაზა ფაჩულიამ.
"ერთი პოლიციელი უნდა დავითრიოთ, დავჩეხოთ..." - ოქრუაშვილის თანაპარტიელის ვიდეომიმართვა, რომელიც მწვავე კრიტიკის შემდეგ "ფეისბუქიდან" წაშალა
"რით ვერ მიხვდი, შველა მინდა და უნდა მიშველო! არ არის დრო სიძულვილის... უნდა შევძლოთ, ერთმანეთი გადავარჩინოთ!" - ლევან რატიანის ემოციური მიმართვა
"განმარტებას ვაკეთებ იმ ადამიანებისთვის, ვისაც გული შესტკივა ჩვენ ოჯახზე" - რას წერს არჩილ თალაკვაძის მეუღლე "ფეისბუქზე"