- ...1983 წლის 4 ნოემბერი...
- ბავშვობაში მინდოდა გამოვსულიყავი...
- ...მომღერალი, მსახიობი, მხატვარი. ძალიან ბევრი ოცნება მქონდა. საბოლოოდ კი ჟურნალისტიკის ფაკულტეტზე ჩავაბარე. ქაოსური ადამიანი ვარ, სურვილებში ბოლომდე კარგად ვერ ვერკვევი, გადაწყვეტილებების მიღება მიჭირს. ცოტა ხნით სტაჟიორად ვმუშაობდი, მერე ერთ-ერთ ჟურნალში ვცადე ბედი, შემდეგ ერთ-ერთი კომპანიის პიარში ვიყავი, ეიჩარის პოზიციაზეც ვიმუშავე. დროთა განმავლობაში პერსონალთა მართვის მენეჯერი გავხდი.
- სერიალში "ჩემი ცოლის დაქალები"...
- ...მოხვედრა ძალიან დიდი ბედნიერებაა. ჩემი მეგობრის, თიკო გაგუას დაბადების დღეზე ვიყავი, ის ქეთი დევდარიანის მეგობარია. მე და ჩემი და ცნობილი მომლხენები ვართ. ამ დაბადების დღეზეც მივიქციეთ ყურადღება. ქეთი ჩემით დაინტერესდა. სოციალურ ქსელში დავმეგობრდით, მიმოწერაც გვქონდა. მერე მითხრა, - ვქმნი პერსონაჟს, რომელსაც მგონია, რომ კარგად განასახიერებო. ვიუარე, კამერასთან მუშაობა არ ვიცი-მეთქი. მოკლედ, საბოლოოდ შემოთავაზება მაინც მივიღე. ყველანაირ საქმეს დიდი პასუხისმგებლობით ვეკიდები. რასაც ჩემს თავზე ავიღებ, ის აუცილებლად, კარგად უნდა გავაკეთო, წინააღმდეგ შემთხვევაში, ხელს საერთოდ არ ვახლებ. პირველი, რისიც შემეშინდა, ის გახლდათ, რომ არ მინდოდა, ქეთი იმედგაცრუებული დამეტოვებინა. კასტინგზე არანორმალურად ვინერვიულე, მიუხედავად იმისა, რომ იქ ძალიან თბილი გარემო დამხვდა. ეკა მჟავანაძე მიხვდა, რომ ნერვიულობისგან გალურჯებული ვიყავი, ცალკე ოთახში შემიყვანა და მიამბო, როგორ ხდება როლებზე მსახიობების შერჩევა, სტრესი მომიხსნა. სცენარი ერთად გავიარეთ. ბუნებრივია, მერე სხვა ადამიანების წინაშეც წარვდექი, მაგრამ მათ უკვე ვეღარ ვხედავდი. როცა მითხრეს, როლზე დაგამტკიცეთო, მერე შემართება მოვიდა. გადაღებაზე რომ მივედი, ძლიერი დაძაბულობა აღარ მქონდა.