მას ეგონა, რომ ბოლოს და ბოლოს შეხვდა თავისი ცხოვრების მეგზურს! სიმართლე მოგვიანებით გაირკვა...
ჩვენს საზოგადოებაში ხშირად მოისმენთ, რომ ვინმე გიორგი "ჭკუა ასწავლა" ნინოს, ვისთანაც უკვე 20 წლის ქორწინება აკავშირებს. მართალია, ხშირად ჩხუბობენ, მაგრამ მაინც ცხოვრობენ ერთად. სცემს ე.ი უყვარს! ეს ფრაზაც ალბათ ბევრს მოუსმენია. თუმცა ძალადობის პრობლემა ოჯახში ბევრად სერიოზულადაა: გიორგი ხშირად ხელს დაავლებს მჭრელ და ბასრ საგნებს, ნინო კი იღებს სიცოცხლესთან შეუთავსებელ ტრავმებს. ეს კაცობრიობის პრობლემაა.
ეს ამბავი მოხდა ბრისბენში - ავსტრალიაში. რეიჩელ მური ადრე იმყოფებოდა ქორწინებაში და არაერთხელ ყოფილა ძალადობის მსხვერპლი თავისი ქმრის მხრიდან. სწორედ ეს გახდა მათი განქორწინების მიზეზი. რეიჩელმა მეორედ სცადა ბედი... მაგრამ არც ახლა გაუმართლა... ამჯერად ის შვილებმა გადაარჩინეს. ისინი ხუთნი არიან - ხუთი ორივე ქორწინებიდან.
მეორე ქმარი, დერილი ისეთივე აღმოჩნდა, როგორიც პირველი. ერთობლივი ცხოვრების 3 წლის თავზე მან სცადა დაერტყა რეიჩელისთვის. ქალმა პოლიციას გამოუძახა და ქმარი სახლიდან გააგდო.
2 წელი ზრდიდა ბავშვებს დამოუკიდებლად მანამ, სანამ ერთხელაც ყოფილი ქმარი არ შემოუვარდა სახლში იარაღით. შემდგომ სცენარი განვითარდა ისე, როგორც ფილმებში ხდება ხოლმე: რეიჩელი გაიქცა ბავშვებთან, რათა დაეცვა ისინი...განაგრძეთ კითხვა