"კალიცო ხელზე ეკეთა" - რას ამბობს ქმარ-შვილის მკვლელობაში ბრალდებული მაგდა პაპიძის მაზლი მკვლელობის ვერსიებზე
რას პასუხობს ქმარ-შვილის მკვლელობაში ბრალდებული მაგდა პაპიძის მაზლი პაპიძეების ვერსიას, რომლის მიხედვითაც დაღუპულს ვალები ჰქონდა და შესაძლოა, მაგდა პაპიძის ქმარ-შვილის მკვლელობა ამ ფაქტს უკავშირდებოდეს? ჰქონდა თუ არა ძმასთან კონფლიქტი გოგონას გამო და იყო თუ არა მაგდა პაპიძე ორსულად? - "პროფილის" ამ შეკითხვებს მაგდა პაპიძის მაზლი, მალხაზ ქაფიაშვილი პასუხობს.
როგორც მალხაზ ქაფიაშვილი ამბობს, მას არანაირი ვალები არ ჰქონია. გარდა ამისა, მაგდა პაპიძეს ის "კალიცო" ხელზე ეკეთა, როდესაც პოლიციამ წაიყვანა. (ბეჭდის შესახებ მაგდა პაპიძის დედა და და ამტკიცებდნენ, რომ ის ლომბარდში ქონდა ჩაბარებული). ომარ ქაფიაშვილის ძმა ძმასთან კონფლიქტსაც და ხსენებულ 17 ათასიან ვალს კატეგორიულად უარყოფს.
როგორც  მალხაზ ქაფიაშვილი ამბობს, მას არანაირი ვალები არ ჰქონია. გარდა ამისა, მაგდა პაპიძეს ის "კალიცო" ხელზე ეკეთა, როდესაც პოლიციამ წაიყვანა. (ბეჭდის შესახებ მაგდა პაპიძის დედა და და ამტკიცებდნენ, რომ ის ლომბარდში ქონდა ჩაბარებული). ომარ ქაფიაშვილის ძმა ძმასთან კონფლიქტსაც  და ხსენებულ 17 ათასიან ვალს კატეგორიულად უარყოფს.