გიორგი ვარდოსანიძის და ნინი ონიანის პროვოკაციული ფოტო: რა გველოდება "ქალთა სახეებში"
ახალი სატელევიზიო სეზონის დაწყებასთან ერთად განახლდა სერიალების გადაღებებიც. "მარაო რუსთავი 2"- ზე აქტიურად მიმდინარეობს "ქალთა სახეების" გადაღებები. სერიალის გმირები სახალისო სიტუაციებში საკმაოდ თამამად ჩაცმულები ეხვევიან. მაყურებელს გინდა თუ არა, სიუჟეტის განვითარების მაგივრად მსახიობების მომხიბვლელ სხეულს ადევნებ თვალს.
სერიალში ერთ- ერთ მთავარ როლს ნუკი კოშკელიშვილი ასრულებდა. მის მაგივრად "ქალთა სახეების" ახალ სეზონში ნათია წიწილაშვილს ვიხილავთ, რომელიც ბოლო დროს სულ უფრო მომხიბვლელი ხდება.
სერიალში ვიხილავთ ასევე გიორგი ვარდოსანიძეს და ნინი ონიანს. მათზე ჯერ კიდევ ზაფხულში ამბობენ, რომ ერთმანეთი უყვართ. თუმცა ამ ამბავი არც ერთ მხარეს არ დაუდასტურებია.
სოციალურ ქსელში მათი მორიგი ფოტო გავრცელდა, რომელსაც შეიძლება, პროვოკაციული ვუწოდოთ. შესაძლოა, ბევრს ეჭვი გაუმყარდეს და იფიქროს, რომ წყვილს შორის მართლაც მეგობრობაზე დიდი გრძნობაა.
გთავაზობთ "ქალთა სახეების" ახალი სეზონიდან ფოტოებს, სადაც მსახიობები თამამ ჩაცმულობაზე უარს არ ამბობენ.