როგორ მოსტაცეს ქართველ ქალებს გული კორეელმა მამაკაცებმა და სად გაქრა თურქული სერიალების ხიბლი
"მთელი ხუთი დღე შაბათ-კვირას მოუთმენლად ველოდები" - ეს სიტყვები ერთ-ერთ ქართველ დიასახლისს ეკუთვნის, რომელსაც გული კორეელმა მამაკაცებმა მოსტაცეს. სერიალი "იმპერატორის მეუღლე" უკვე რამდენიმე თვეა, რაც "პალიტრა TV"-ზე გადის.
2014 წელს საუკეთესოდ აღიარებული აღმოსავლური ისტორიული სერიალი მსოფლიო გაყიდვებით პირველ ადგილზეა.
ისტორიულად რეალურ ფაქტებზე დაფუძნებული სერიალი ქართველმა მაყურებელმა მალე შეიყვარა და განსაკუთრებულად გმირები, რომელთა გარეგნობამ გულგრილი არავინ დატოვა.
სავაში, ონური და თურქული სერიალის სხვა ვარსკვლავები ადვილად ჩაანაცვლეს მონღოლეთის იმპერატორმა, კორეის მეფემ და მათმა სიმპატიურმა ქვეშევრდომებმა.
"მთელი ხუთი დღე შაბათ-კვირას მოუთმენლად ველოდები" - ეს სიტყვები ერთ-ერთ ქართველ დიასახლისს ეკუთვნის, რომელსაც გული კორეელმა მამაკაცებმა მოსტაცეს. სერიალი "იმპერატორის მეუღლე“ უკვე რამდენიმე თვეა, რაც "პალიტრა TV“-ზე გადის.
"ნუ გეშინია, მოვდივარ...ეს ვუთხარი... თავს უშველეო რომ მეთქვა, ალბათ, უკეთესი იქნებოდა" - რას ჰყვება 13 ივნისის ტრაგედიის დროს გარდაცვლილი ივლიტა ჯიბუტის მამა