"მაყუთს რო აკეთებდა გიგილო, მონაზვნები და ეპისკოპოსები უპრავებენ მაგ ამბავს, ტფუ" - ელისაშვილის მწვავე პასუხი ნანუკა ჟორჟოლიანს
თბილისის საკრებულოს წევრი ალეკო ელისაშვილი "ფეისბუქის" პირად გვერდზე ნანუკა ჟორჟოლიანის გუშინდელ შოუს ეხმაურება, რომელიც მან თბილისის ყოფილ მერ გიგი უგულავას და მის ცხრაწლიან მმართველობას მიუძღვნა.
"ნანუკა ჟორჟოლიანს ალბათ კაზინო "შანგრილა" არქიტექტურული შედევრი ჰგონია? სამარცხვინო დახუთული მარშუტკები 22 საუკუნის საზოგადოებრივი ტრანსპორტი? სპორტის სასახლის მიდამო პარიზის ცენტრი? გმირთა მოედნის ჯადო ესტაკადა - საინჟინრო მწვერვალი? თავისუფლების მოედნის შუაგულში დარჭობილი უპროპორციო ბრჭყვიალა მამალო - ხელოვნების შედევრი? სითი პარკი - ყველაზე ეფექტური ურბანული პარკინგ კომპანია მსოფლიოში? კულტურული მემკვიდრეობის განადგურებაზე და ნანუკასნაირებისთვის ეგეთ გოიმურ რამეებზე ხმას ვერ ამოვიღებ. ნებისმიერ რამეში მაყუთს რო აკეთებდა გიგილო ვერც მაგაზე ვიტყვი ვერაფერს - მონაზვნები და ეპისკოპოსები უპრავებენ მაგ ამბავს, ტფუ.... ხალხისთვის მოპარული ფულით რო კაი რამეები გაუკეთებია თურმე ვიღაცეებისთვის. საერთო ჯამში - დავაით რა თქვე ხალხის ფულით გამაძღარო კოდუა-ნანუკა-გიგი და კიდევ ვიღაცა უნახავმარანახაოებმა რა ! დავაით რაააააააააააა თქვენიიიიიიი", - წერს ელისაშვილი.
იხილეთ ასევე: "მგონია მამა გაბრიელზე ან ილია ჭავჭავაძეზეა ლაპარაკი..." - როგორ ეხმიანებიან გიგი უგულვას შესახებ გადაცემას "ნანუკას შოუს" ფეისბუქის გვერდზე