მამულაშვილის პირველი კომენტარი გათავისუფლების შემდეგ: მითხრეს, საზოგადოებისთვის საშიში აღარ ხარო
ჩემი ნარკოტიკი არის ჩემი მეგობრები, ოჯახი და ლელა წურწუმია, რომელსაც უკეთესი მამულიჩა ეკუთვნის, - ამის შესახებ პროდიუსერმა კახა მამულაშვილმა გათავისუფლების შემდეგ სასამართლოში მისვლისას განაცხადა. იგი საქალაქო სასამართლოში გარკვეულ დოკუმენტზე ხელის მოწერის მიზნით ადვოკატთან ერთად მივიდა.
ჟურნალისტების შეკითხვაზე, რა მოტივით მოხდა მისი გათავისუფლება, მამულაშვილმა აღნიშნა, უთხრეს, რომ საზოგადოებისთვის საშიში აღარ არის.
დაგაინტერესებთ| როგორ გამოიყურება მამულიჩა გათავისუფლების შემდეგ - პირველი კადრები სასამართლოდან
"საზოგადოებისთვის საშიში აღარ ხარო – მითხრეს და გირაოთი გამომიშვეს. ერთადერთი, რაც შემიძლია გითხრათ არის ის, რომ ჩემი ნარკოტიკი არის ჩემი მეგობრები, ჩემი ოჯახი და ყველაზე მთავარი – ლელა წურწუმია, რომელსაც უკეთესი მამულიჩა ეკუთვნის", - განაცხადა კახა მამულაშვილმა.
დეტალებისთვის იხილეთ| რამდენი გადაიხადა ნარკოდანაშაულში ბრალდებულმა მამულიჩამ თავისუფლებისთვის - პროკურატურა ცნობას აქვეყნებს