პოზიტივის დაგროვება ყველგან შეიძლება
პოზიტივის დაგროვება უნივერსალური დაგროვების ბარათის მილიონზე მეტ მომხმარებელს 1500-მდე სავაჭრო წერტილში შეუძლია. დაგროვების პოზიტიურ და აზარტულ პროცესს კი უნიქარდის აქციები და თამაშები განაპირობებს. ამჯერად უნიქარდი მომხმარებლებს პრიზის მიღებისას დამატებით ასაჩუქრებს. აქციაში მონაწილეობა უნიქარდის ყველა იმ მომხმარებელს შეუძლია, რომელიც უნიქარდის კატალოგიდან მინიმუმ 500-დან 700 ქულამდე ღირებულების საჩუქარს შეუკვეთავს და მის გასატანად თბილისის სერვისცენტრს ესტუმრება. უნიქარდის ლოიალური მომხმარებელი სერვის ცენტრიდან ნივთისა თუ ვაუჩერის გატანისას საჩუქრად ბრენდირებულ ჩანთას, მობილური ტელეფონის პორტატულ დამტენს ან წყლის მათარას მიიღებს.
საჩუქრების აქციის გარდა, სხვადასხვა ტიპის აქცია მიმდინარეობს უნიქარდის პარტნიორ კომპანიებში:
• ჯიპისიში, ყოველ შაბათს, 20 ქულა საჩუქრად 20 ლარის ზევით შენაძენზე;
• არაიში, 100 ქულა საჩუქრად, მაცივრის შეძენისას;
• 200 ქულა საჩუქრად ევროპა-ბეთისგან;
• გაორმაგებული ქულების აქცია ამბოლში, ჭიტაში და აზატოში.
თითოეული აქციის დაწვრილებითი პირობების ნახვა უნიქარდის ვებგვერდზეა www.unicard.ge შესაძლებელი. აქციებთან ერთად, ქულების დაგროვების პროცესს პოზიტიურს ხდის უნიქარდის გათამაშებები და კონკურსები, რომელიც უნიქარდის ფეისბუქის ოფიციალურ გვერდზე მუდმივად მიმდინარეობს.
"ჩვენთვის მნიშვნელოვანია, რომ მომხმარებელი დაგროვების პროცესში ჩაერთოს. მისთვის სასიამოვნო იყოს, არა მხოლოდ ქულებით მიღებული საჩუქარი, არამედ თვითონ ამ საჩუქრისთვის ქულების დაგროვების პროცესიც. 2015 წელს ბევრი ახალი პარტნიორი შემოგვიერთდა და დღეს უკვე თამამად შეგვიძლია ვთქვათ, რომ ჩვენი მომხმარებლები ქულებს აგროვებენ ყოველთვის, როცა ყიდულობენ. უნიქარდის გატარება 200-ზე მეტი კომპანიის 1500-მდე ობიექტშია შესაძლებელი."-ამბობს უნიქარდის საზოგადოებასთან ურთიერთობის მენეჯერი, ანა კოშაძე.
„ჩვენთვის მნიშვნელოვანია, რომ მომხმარებელი დაგროვების პროცესში ჩაერთოს. მისთვის სასიამოვნო იყოს, არა მხოლოდ ქულებით მიღებული საჩუქარი, არამედ თვითონ ამ საჩუქრისთვის ქულების დაგროვების პროცესიც. 2015 წელს ბევრი ახალი პარტნიორი შემოგვიერთდა და დღეს უკვე თამამად შეგვიძლია ვთქვათ, რომ ჩვენი მომხმარებლები ქულებს აგროვებენ ყოველთვის, როცა ყიდულობენ. უნიქარდის გატარება 200-ზე მეტი კომპანიის 1500-მდე ობიექტშია შესაძლებელი.“-ამბობს უნიქარდის საზოგადოებასთან ურთიერთობის მენეჯერი, ანა კოშაძე.