თინა მახარაძე: "ორალური სექსი ჩემთვის მოსული პონტია"
სერიალმა "ჩემი ცოლის დაქალებმა" ახალი სეზონი ფილმში ახალი სახეების გამოჩენით დაიწყო. ერთ-ერთი მათგანი - თინა მახარაძეა, რომელმაც მაყურებელს თავი სერიალით "გოგონა გარეუბნიდან" დაამახსოვრა.
როგორც გახსოვთ, თინამ სერიალი დატოვა და ის საინტერესო შემოთავაზებითsalesland.ge - ფასდაკლებების სამყარო! ამერიკაში გაემგზავრა.
თინა თამამ განცხადებებს აკეთებს სხვადასხვა ქართულ ტელეშოუსა თუ პრესაში. არანაკლები ვნებათაღელვა მოჰყვა გადაცემა "მძიმე კაცთან" მსახიობის მიერ გაკეთებულ თამამ განცხადებებსაც. განსაკუთრებით კი შოუს იმ ეპიზოდს, რომელშიც თინა მახარაძე ამბობს, რომ მისთვის "ორალური სექსი მოსული პონტია".
"მეორე კურსზე ძალიან დიდი ჩხუბი მქონდა ჩემს ჯგუფელებთან. ყველამ დამაყარა, სერიოზული კონფლიქტი იყო... ეს მოხდა მას შემდეგ, როდესაც ვთქვი, რომ ორალური პონტი მოსული პონტია და ამაში არაფერი საგანგაშო არ არის. მითხრეს, რომ რას ლაპარაკობ... შენ არავინ არ მოგიყვანს ცოლადო..." - ყვება გადაცემაში თინა მახარაძე და იმ მსახიობებს აკრიტიკებს, რომლებისთვისაც ორალური სექსი მიუღებელია.